dcraw 8.70 - en to nl translation catalogue (99 entries)

en: %s: Out of memory in %s
nl: %s: Geheugen is vol in %s

en: Unexpected end of file
nl: Onverwacht bestandseinde

en: Corrupt data near 0x%lx
nl: Corrupte gegevens bij 0x%lx

en: Corrupt data near 0x%llx
nl: Corrupte gegevens bij 0x%llx

en: %s: decoder table overflow
nl: %s: overflow van de decodeertabel

en: Phase One correction...
nl: Phase One correctie...

en: %s: incorrect JPEG dimensions
nl: %s: incorrecte JPEG dimensies

en: %s: "%s" matrix not found!
nl: %s: "%s" matrix niet gevonden!

en: Foveon interpolation...
nl: Foveon interpolatie...

en: %s: Invalid white balance "%s"
nl: %s: Ongeldige witbalans "%s"

en: Fixed bad pixels at:
nl: Foute pixels verholpen bij:

en: %s is not a valid PGM file!
nl: %s is geen geldig PGM-bestand!

en: %s has the wrong dimensions!
nl: %s heeft de verkeerde afmetingen!

en: Wavelet denoising...
nl: Wavelet ontdoen van ruis...

en: %s: Cannot use camera white balance.
nl: %s: Kan de witbalans van de camera niet gebruiken.

en: Scaling with black %d, multipliers
nl: Schalen met zwart %d, vermenigvuldigingsfactoren

en: Bilinear interpolation...
nl: Bilineaire interpolatie...

en: VNG interpolation...
nl: VNG interpolatie...

en: PPG interpolation...
nl: PPG interpolatie...

en: AHD interpolation...
nl: AHD interpolatie...

en: Bilateral filtering...
nl: Bilateraal filteren...

en: Highlight recovery...
nl: Oplichting herstellen...

en: Reading metadata from %s ...
nl: Bezig met lezen van meta-gegevens van %s ...

en: Failed to read metadata from %s
nl: Lezen van meta-gegevens gefaald van %s

en: %s: You must link dcraw with libjpeg!!
nl: %s: dcraw moet gelinkt worden met libjpeg!!

en: %s has no embedded profile.
nl: %s heeft geen ingebed profiel.

en: Cannot open file %s!
nl: Kan bestand niet openen %s!

en: Applying color profile...
nl: Kleurenprofiel toepassen...

en: Building histograms...
nl: Opbouwen histogrammen...

en: Converting to %s colorspace...
nl: Omzetten naar %s kleurenruimte...

en: Rotating image 45 degrees...
nl: Afbeelding 45 graden roteren...

en: Stretching the image...
nl: Afbeelding oprekken...

en: 
    Raw photo decoder "dcraw" v%s
nl: 
    Ruwe foto decodeerder "dcraw" v%s

en: 
    by Dave Coffin, dcoffin a cybercom o net
nl: 
    door Dave Coffin, dcoffin a cybercom o net

en: 
    Usage:  %s [OPTION]... [FILE]...
nl: 
    Gebruik:  %s [OPTION]... [FILE]...

en: -v        Print verbose messages
nl: -v        Meldingen afdrukken

en: -c        Write image data to standard output
nl: -c        Schrijf afbeeldingsgegevens naar standaarduitvoer

en: -e        Extract embedded thumbnail image
nl: -e        Extraheer ingebed miniatuurvoorbeeld

en: -i        Identify files without decoding them
nl: -i        Benoem bestanden zonder ze te decoderen

en: -i -v     Identify files and show metadata
nl: -i -v     Benoem bestanden en toon meta-gegevens

en: -z        Change file dates to camera timestamp
nl: -z        Verander bestandsdata naar datum van de opname

en: -a        Use automatic white balance
nl: -a        Gebruik automatische witbalans

en: -w        Use camera white balance, if possible
nl: -w        Gebruik witbalans van de camera, indien mogelijk

en: -a        Average the whole image for white balance
nl: -a        Middel de gehele afbeelding voor witbalans

en: -A <x y w h> Average a grey box for white balance
nl: -A <x y b h> Middle een grijs vlak voor witbalans

en: -r <r g b g> Set custom white balance
nl: -r <r g b g> Zet handmatige witbalans

en: -r <4 numbers> Set custom white balance
nl: -r <4 nummers> Zet handmatige witbalans

en: -b <num>  Adjust brightness (default = 1.0)
nl: -b <num>  Pas helderheid aan (standaard = 1.0)

en: -n <num>  Set threshold for wavelet denoising
nl: -n <num>  Zet grens voor wavelet ontdoen van ruis

en: -k <num>  Set black point
nl: -k <num>  Zet zwart punt

en: -K <file> Subtract dark frame (16-bit raw PGM)
nl: -K <file> Verwijder donker kader (16-bit ruwe PGM)

en: -H [0-9]  Highlight mode (0=clip, 1=no clip, 2+=recover)
nl: -H [0-9]  Oplichtingsmodus (0=clip, 1=geen clip, 2+=herstellen)

en: -t [0-7]  Flip image (0=none, 3=180, 5=90CCW, 6=90CW)
nl: -t [0-7]  Roteer afbeelding (0=niet, 3=180, 5=90klok-tegen, 6=90klok-mee)

en: -o [0-5]  Output colorspace (raw,sRGB,Adobe,Wide,ProPhoto,XYZ)
nl: -o [0-5]  Toon kleurenruimte (ruw,sRGB,Adobe,Wide,ProPhoto,XYZ)

en: -o <file> Apply output ICC profile from file
nl: -o <file> Pas uitvoer ICC-profiel toe van bestand

en: -p <file> Apply camera ICC profile from file or "embed"
nl: -p <file> Pas camera ICC-profiel toe van bestand of "embed"

en: -d        Document mode (no color, no interpolation)
nl: -d        Documentmodus (geen kleur, geen interpolatie)

en: -D        Document mode without scaling (totally raw)
nl: -D        Documentmodus zonder schaling (helemaal ruw)

en: -j        Don't stretch or rotate raw pixels
nl: -j        Ruwe pixels niet oprekken of roteren

en: -q [0-3]  Set the interpolation quality
nl: -q [0-3]  Zet de kwaliteit van de interpolatie

en: -h        Half-size color image (twice as fast as "-q 0")
nl: -h        Kleurenafbeelding op halve grootte (tweemaal zo snel als "-q 0")

en: -f        Interpolate RGGB as four colors
nl: -f        Interpoleer RGGB als vier kleuren

en: -B <domain> <range> Apply bilateral filter to smooth noise
nl: -B <domein> <bereik> Pas bilateraal filter to om ruis te vereffenen

en: -s [0-99] Select a different raw image from the same file
nl: -s [0-99] Selecteer een andere ruwe afbeelding van hetzelfde bestand

en: -4        Write 16-bit linear instead of 8-bit with gamma
nl: -4        Schrijf 16-bit lineair in plaats van 8-bit met gamma

en: -T        Write TIFF instead of PPM
nl: -T        Schrijf TIFF in plaats van PPM

en: Non-numeric argument to "-%c"
nl: Geen numeriek argument voor "-%c"

en: Unknown option "-%c".
nl: Onbekende optie "-%c".

en: No files to process.
nl: Geen bestanden om te verwerken.

en: Will not write an image to the terminal!
nl: Zal geen afbeelding naar de terminal wegschrijven!

en: %s has no timestamp.
nl: %s heeft geen tijdstempel.

en: %s time set to %d.
nl: %s tijd gezet naar %d.

en: %s has no thumbnail.
nl: %s heeft geen miniatuurafbeelding.

en: 
    Filename: %s
nl: 
    Bestandsnaam: %s

en: Timestamp: %s
nl: Tijd: %s

en: DNG Version:
nl: DNG Versie:

en: ISO speed: %d
nl: ISO snelheid: %d

en: Shutter:
nl: Sluiter:

en: Aperture: f/%0.1f
nl: Diafragmaopening: f/%0.1f

en: Focal length: %0.1f mm
nl: Scherpstelafstand: %0.1f mm

en: Secondary pixels: %s
nl: Secondaire pixels: %s

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Embedded ICC profile: %s
nl: Ingebed ICC-profiel: %s

en: Decodable with dcraw: %s
nl: Decodeerbaar met dcraw: %s

en: Pixel Aspect Ratio: %0.6f
nl: Pixel Aspectratio: %0.6f

en: Thumb size:  %4d x %d
nl: Miniatuurafmetingen:          %4d x %d

en: Full size:   %4d x %d
nl: Volledige grootte:            %4d x %d

en: Cannot decode file %s
nl: Kan bestand niet decoderen %s

en: Image size:  %4d x %d
nl: Afmetingen van de afbeelding: %4d x %d

en: Output size: %4d x %d
nl: Afmetingen van de uitvoer:    %4d x %d

en: Raw colors: %d
nl: Ruwe kleuren: %d

en: 
    Filter pattern:
nl: 
    Filterpatroon:

en: 
    Daylight multipliers:
nl: 
    Daglicht vermenigvuldigingen:

en: 
    Camera multipliers:
nl: 
    Camera vermenigvuldigingen:

en: %s is a %s %s image.
nl: %s is een %s %s afbeelding.

en: Loading %s %s image from %s ...
nl: Afbeelding %s %s laden van %s ...

en: standard output
nl: standaard uitvoer

en: Writing data to %s ...
nl: Gegevens wegschrijven naar %s ...
